Mimořádné události
Aktuálně

Střelba na FF

Pomoc obětem, rodinám, svědkům události a všem zasaženým

Srdečně vás zveme na skupinové setkání zaměřené na podporu odolnosti a stabilizaci akutních stresových symptomů po střelbě na filozofické fakultě v Praze.

Živá i online setkání probíhají v bezpečném prostředí. Není vyžadováno abyste sdíleli své pocity, nebo mluvili o svých zkušenostech verbálně.

Informace a přihlášení naleznete níže.

Registrace:
Přihláška na živé setkání
Přihláška na online setkání

Srážka vlaků v Pardubicích

Srdečně vás zveme na skupinové setkání zaměřené na podporu odolnosti a stabilizaci akutních stresových symptomů po vlakovém neštěstí.

Online setkání probíhají v bezpečném prostředí. Není vyžadováno abyste sdíleli své pocity, nebo mluvili o svých zkušenostech verbálně.

Informace a přihlášení naleznete níže.

Registrace:
Přihláška na online setkání

Covid-19

Vzhledem k celospolečenskému dění jsme se zde rozhodli poskytnout užitečné materiály.

Najdete zde informace, které vytvořila Evropská asociace pro EMDR jako pomůcky a inspirace pro zvládání situace v období Covid. Přidáváme videoprezentace vytvořené našim institutem. Děkujeme všem dobrovolníkům za překlad odborných materiálů (sestrám Selesiánkám, Mgr. Monice Boháčové, katedře romanistiky v Olomouci pod vedením Prof. Mgr. Jiřího Špičky, Adamu Bromovi, Veronice Holemářové, Veronice Kupčíkové, Lauře Dini) Některé materiály přeložili kolegové se SIPE (Slovenského institutu pro psychotraumatologii a EMDR), ponecháváme je ve slovenském jazyce.

Všechny materiály jsou k volnému šíření.